Ruim anderhalve week lang stond Tennisvereniging Smashing ’89 in het teken van de clubkampioenschappen. Met maar liefst 92 deelnemers werd er volop gestreden om de felbegeerde titels, zowel bij de jeugd als bij de senioren. Een mooie opkomst, zeker gezien het huidige ledenaantal van de vereniging.

Vooral bij de herenenkel was de strijd goed vertegenwoordigd: 19 mannen gingen de baan op voor de titel clubkampioen. Van spannende wedstrijden tot mooie rally’s en natuurlijk de nodige gezelligheid naast de baan: het was weer een echte clubweek!

De kampioenschappen werden afgesloten met een heerlijke, zonnige finaledag. En omdat een titel nóg lekkerder smaakt met iets lekkers, kregen de winnaars hun prijs dankzij de plaatselijke ijssalon Timmeez op het Wilhelminaplein, die de prijzen mede mogelijk maakte. Een mooie lokale samenwerking waar de vereniging erg blij mee is.

Met een goed gevoel kan worden teruggekeken op een geslaagde week. Op naar volgend jaar!