Best Vooruit heeft deze week haar nieuwe LED-scorebord officieel in gebruik genomen. Rendac, al jarenlang een trouwe sponsor van de club, is de eerste officiële goalsponsor. Het moderne scorebord biedt uitgebreide mogelijkheden voor sponsoring en zet een nieuwe standaard in beleving tijdens wedstrijden.

Joep van der Heijden, werkzaam bij Rendac (onderdeel van Darling Ingredients) en zelf voetballer bij SBC, was direct enthousiast over het innovatieve scherm. Tijdens de wedstrijd van JO19-1 kon hij met eigen ogen zien hoe het scorebord in actie kwam. Met meerdere doelpunten op het bord werd de nieuwe samenwerking feestelijk ingeluid. Bij iedere goal verschijnt voortaan de naam van Rendac prominent op het scherm, waarmee het bedrijf opnieuw haar betrokkenheid bij de club onderstreept.

Het nieuwe LED-scorebord is niet alleen een technisch hoogstandje, maar biedt ook volop mogelijkheden voor andere sponsors om zich te presenteren. Best Vooruit nodigt geïnteresseerden uit om de mogelijkheden tijdens een gesprek te verkennen. Met deze vooruitgang zet de club een belangrijke stap in de verdere professionalisering en verbinding met haar supporters en partners.