Logo groeiendbest.nl


<p>Foto:Pixabay</p>

Foto:Pixabay

(

Foto:Pixabay

)

Uitslagen en programma Best Vooruit en Wilhelmina Boys

Best Vooruit

Zaterdag 5 september
Marvilde 2-Best Vooruit 2 2-1;Best Vooruit 3-VV Trinitas Oisterwijk 3 5-3;Best Vooruit 4-Marvilde 3 0-3;Best Vooruit 5-VV Trinitas Oisterwijk 6 5-1;De Valk 2-Best Vooruit 6 4-1.

Zondag 6 september
Sportclub Susteren-Best Vooruit 1-1;Best Vooruit 2-Wilhelmina Boys 2 0-1;SV Budel 3-Best Vooruit 4 1-8;SV Valkenswaard 4-Best Vooruit 5 0-3;Best Vooruit 6-Wilhelmina Boys 4 4-5;SBC 5 Best Vooruit 7 1-2;Acht 5-Best Vooruit 8 2-1;SBC 14-Best Vooruit 9 0-14;Best Vooruit 10-Wilhelmina Boys 6 1-5;Best Vooruit 11-Acht 7 3-2;Best Vooruit VR1-De Valk VR1 4-1.

Programma

Zaterdag 12 september
Best Vooruit 2-SVSSS 2 16:45;SCG’18 3-Best Vooruit 3 16:30;VV Trinitas Oisterwijk 5-Best Vooruit 4 14:30;Dommelen 3-Best Vooruit 5 15:00;Best Vooruit 6-Rust Roest 2 16:45.

Zondag 13 september
Scharn-Best Vooruit 14:30;Best Vooruit 2-Acht 3 11:45;Best Vooruit 3-Oirschot V. 3 12:00;EMK 3-Best Vooruit 4 11:00;UNA 3-Best Vooruit 5 12:00;Best Vooruit 6-Oirschot V. 4 12:00;Wilhelmina Boys 5-Best Vooruit 7 12:00;Nieuw Woensel 4-Best Vooruit 8 12:00;Wilhelmina Boys 9-Best Vooruit 9 10:00;Acht 6-Best Vooruit 10 10:00;Best Vooruit 11-SBC 10 10:00;SV Valkenswaard VR1-Best Vooruit VR1 10:00.

Wilhelmina Boys

Zaterdag 5 september
BLC 35+1 – WilhelminaBoys 2 2-7,Dommelen 3 – WilhelminaBoys 3 12-1,WilhelminaBoys A(vet) – Nuenen A(vet) 3-4,WilhelminaBoys B(vet) – ODC A(vet) 1-2.

Zondag 6 september (Beker)
WilhelminaBoys 1 – LSV 1 3-0,Best Vooruit 2 – WilhelminaBoys 2 0-1,WilhelminaBoys 3 – GESTEL 2 2-1,Best Vooruit 6 – WilhelminaBoys 4 4-5,Unitas’59 7 – WilhelminaBoys 5 4-6,Best Vooruit 10 – WilhelminaBoys 6 1-5,WilhelminaBoys 8 – Nieuw Woensel 4 1-7,Nieuw Woensel 9 – WilhelminaBoys 9 1-0,WilhelminaBoys DA1 – FC Tilburg DA1 2-3.

Programma

Zaterdag 12 september (Beker)
De Bocht’80 1 – WilhelminaBoys 1 17.30,WilhelminaBoys 3 – vv Trinitas Oisterwijk 6 15.00,De Valk 2 – WilhelminaBoys 4 15.00,Oirschot Vooruit (vet)1 – WilhelminaBoys (vet) 1 16.00, Nuenen (vet) 1 – WilhelminaBoys (vet) 2 16.15.
Zondag 13 september (Beker)
WilhelminaBoys 2 – Dommelen 2 11.30,WilhelminaBoys 3 – UNA 4 12.00,WilhelminaBoys 4 – SBC 4 12.30,WilhelminaBoys 5 – Best Vooruit 7 12.00,Nieuw Woensel 7 – WilhelminaBoys 6 10.00,WilhelminaBoys 8 – ACHT 5 10.00,WilhelminaBoys 9 – Best Vooruit 9 10.00,WilhelminaBoys DA1 – Tsvv Merlijn DA1 10.00.

Meer berichten

Het lokale nieuws in uw mailbox ontvangen?

Aanmelden