Logo groeiendbest.nl


<p><strong>Afgelopen weekend zijn veel clubs weer met het sportseizoen gestart. Zoals bij Best Vooruit, waar zaterdag de eerste wedstrijden werden gespeeld op de groene grasvelden.&nbsp;</strong>Foto: Marijke Vermeulen&nbsp;</p>

Afgelopen weekend zijn veel clubs weer met het sportseizoen gestart. Zoals bij Best Vooruit, waar zaterdag de eerste wedstrijden werden gespeeld op de groene grasvelden. Foto: Marijke Vermeulen 

(Foto: )

Voetbal: uitslagen en programma

De uitslagen van de gespeelde voetbalwedstrijden van afgelopen weekend en het programma van het komende weekend.

Wilhelmina Boys 

Uitslagen 

Zondag 30-08-2020: Beker
TGG 1 – Wilhelmina Boys 1 2-1,Wilhelmina Boys 2 – ACHT 3 4-1, SCG’18 4 – Wilhelmina Boys 3 3-4, Wilhelmina Boys 4 – Oirschot Vooruit 4 4-2, Wilhelmina Boys 5 – SBC 5 13-2, Wilhelmina Boys 6 – ACHT 6 1-5, Best Vooruit 8 – Wilhelmina Boys 8 1-4, Wilhelmina Boys 9 – SBC 14 5-1, Geldrop DA1 – Wilhelmina Boys DA1 4-2.

Programma

Zaterdag 05-09-2020
BLC 35+1 – Wilhelmina Boys 2 15.00 uur, Dommelen 3 – Wilhelmina Boys 3 15.00 uur, Wilhelmina Boys A (vet) – Nuenen A (vet) 16.45 uur, Wilhelmina Boys B (vet) – ODC A (vet) 16.45 uur.

Zondag 06-09-2020: Beker
Wilhelmina Boys 1 – LSV 1 14.30 uur, Best Vooruit 2 – Wilhelmina Boys 2 11.45 uur, Wilhelmina Boys 3 – GESTEL 2 11.00 uur, Best Vooruit 6 – Wilhelmina Boys 4 12.00 uur, Unitas’59 7 – WilhelminaBoys 5 11.30 uur, Best Vooruit 10 – Wilhelmina Boys 6 10.00 uur, Wilhelmina Boys 8 – Nieuw Woensel 4 10.00 uur, Nieuw Woensel 9 – Wilhelmina Boys 9 14.30 uur, Wilhelmina Boys DA1 – FC Tilburg DA1 10.00 uur.

Best Vooruit

Uitslagen

Zaterdag 29 augustus
DTS ‘35 Ede-Best Vooruit 4-0; Best Vooruit 2-Bladella 2 5-2; Zwaluw VFC 2-Best Vooruit 3 2-10 FC Tilburg 3-Best Vooruit 4 5-2; Wilhelmina Boys 3-Best Vooruit 5 0-11; Best Vooruit 6-Wilhelmina Boys 4 1-4.

Zondag 30 augustus
Dommelen 2-Best Vooruit 2 0-1, De Valk 3-Best Vooruit 3 4-1, Best Vooruit 4-Rood Wit’67/Plus 2 3-0, Best Vooruit 5-DVS 2 0-3, SBC 4-Best Vooruit 6 4-0, Best Vooruit 7-SV Unitas’59 7 3-1, Best Vooruit 8-Wilhelmina Boys 8 1-4; Best Vooruit 9-Nieuw Woensel 9 5-1; Nieuw Woensel 7-Best Vooruit 10 5-2;Nieuw Woensel 5-Best Vooruit 11 2-4;Bergeijk VR2-Best Vooruit VR1 0-11.

Programma 

Donderdag 3 september 
Best Vooruit-SV Valkenswaard, 20.00 uur

Zaterdag 5 september 
Marvilde 2-Best Vooruit 2 19.00 uur, Best Vooruit 3-VV Trinitas Oisterwijk 3 16.45 uur, Best Vooruit 4-Marvilde 3 16.45 uur, Best Vooruit 5-VV Trinitas Oisterwijk 6 16.45 uur, De Valk 2-Best Vooruit 6 15.00 uur. Zondag 6 september: Sportclub Susteren-Best Vooruit 14.30 uur; Best Vooruit 2-Wilhelmina Boys 2 11.45 uur; Best Vooruit 3-Maarheeze 2 12.00 uur; SV Budel 3-Best Vooruit 4 10.00 uur; SV Valkenswaard 4-Best Vooruit 5 12.00 uur; Best Vooruit 6-Wilhelmina Boys 4 12.00 uur; SBC 5-Best Vooruit 7 12.00 uur; Acht 5-Best Vooruit 8 12.00 uur; SBC 14-Best Vooruit 9 14.00 uur; Best Vooruit 10-Wilhelmina Boys 6 10.00 uur; Best Vooruit 11-Acht 7 10.00 uur; Best Vooruit VR1-De Valk VR1 12.00 uur.

Meer berichten

Het lokale nieuws in uw mailbox ontvangen?

Aanmelden