Tijdens deze bijzondere theeceremonie maakt u kennis met het authentieke proces van het Chinese theezetten en leert u hoe u zelf een perfecte kop thee kunt bereiden.
Serena, afkomstig uit Taiwan, ziet thee als een manier om te vertragen, te luisteren en contact te maken. Sinds zij de kunst van het theezetten naar Nederland bracht, deelt zij momenten van rust en culturele verbinding met mensen uit allerlei achtergronden.
Tijdens deze belevingsgerichte sessie neemt Serena u stap voor stap mee: van het opwarmen van de theepot en het waarderen van de geur, tot het proeven en uitwisselen van ervaringen. U maakt kennis met drie bijzondere theesoorten; groene thee, High Mountain Oolong en Lapsang Souchong. Elke thee met een eigen verhaal, smaak en karakter.
Dinsdag 16 december, 19.00 – 20.30 uur, Bibliotheek Best.
