Op zondag 9 november is de officiële opening van Meeting-ART voor het grote publiek.
De afgelopen weken hebben we samen met familie en vrienden een enorme hoeveelheid werk verzet. En wat zijn we trots op het resultaat. Het dorpsmonument aan de Spoorstraat 1 is daadwerkelijk omgetoverd tot een verfrissende galerie. Een plek waar ontmoeten centraal staat. Ontmoeten met kunst, met kunstenaars en met elkaar. Lopend door het pand zie je veel verschillende kunstwerken van ruim twintig verschillende kunstenaars. Divers en kleurrijk zijn de woorden die een bezoek aan Meeting-ART het beste omschrijven. Kom het snel zelf een keertje bekijken. Iedereen is welkom! Voor meer info: www.meeting-ART.nl.
Muur met historie zoekt Bestse kunst(enaars)
Nog niet zolang geleden werd op de Spoorstraat 1 een bijzondere muurschildering ontdekt. Door Groeiend Best (Lydia Notz) werd de schildering van Market Garden vastgelegd voor de archieven. Want voor de nieuwe huurders van het pand was wel duidelijk dat ze deze muur goed konden gebruiken voor hedendaagse kunst. Maar omdat er tijdens de klus-werkzaamheden meerdere geïnteresseerden langs zijn gekomen om de muurschildering te komen bewonderen, is besloten om ook een foto van de schildering in de galerie te tonen. Daarnaast bracht het Jos Piek (Meeting-ART) op het idee om juist deze muur met historische waarde voor Best, deels beschikbaar te stellen voor hedendaagse kunstenaars uit Best.
Ben jij een kunstenaar uit Best en verdient jouw werk een plek tussen professionele kunst in onze galerie Meeting-ART, laat je zien! Meld je aan via jos@meeting-art.nl.
