Bij de opening van de kerststal aan de Remigiuskerk in Baarle, dankte de voorzitter van het Comité Vrienden van de Kerststal Baarle vooral de vele vrijwilligers van de bouwploeg en de inrichtingsploeg en de vrijwilligers die dagelijks zorgen voor opening en sluiting van de kerststal. Zelf was hij wegens ziekte niet aanwezig bij de bouw, maar zijn mooie woorden deden de vrijwilligers recht.

Door Jeanny Wouters

Zondag 8 december waren ze in de ochtend uitgenodigd, samen met sponsors, stichting Ondernemend Baarle en Toerisme Baarle en andere belangstellenden. Er was gezorgd voor glühwein en chocomelk en lekker worstenbrood. En een klein kerstkoor zorgde met wat mooie noten voor extra kerstsfeer.

De kerststal aan de Remigiuskerk is dagelijks open van 09.00 tot 19.00 uur en van daaruit kun je vertrekken voor een aantal kerstwandelingen vanaf 14 december, uitgezet door Toerisme Baarle. De folder is ook verkrijgbaar in de kerststal. De kerststal blijft open tot en met Driekoningen, 6 januari 2025. Een donatie wordt op prijs gesteld; mede daardoor kan de kerststal ook in de toekomst bewaard en gebouwd blijven.