Met Pasen om de hoek, is het weer tijd om alles tot in de puntjes te verzorgen. Gelukkig organiseert muziekvereniging Ulicoten weer een autowasdag. Dit jaar precies op tijd om uw voertuig er perfect uit te laten zien voor de paasdagen.

Aanstaande zaterdag 30 maart wordt u weer tussen 10.00 en 16.00 uur hartelijk welkom geheten op het adres van percussiegroepslid Susanne van Meer, Baarleseweg 32 te Ulicoten. Terwijl de leden van de vereniging hard aan het werk zijn om de auto’s grondig te wassen kunt u genieten van een gratis kopje koffie of thee met iets lekkers erbij. Ook kaartjes voor het wereldreisconcert van de percussiegroep zijn te verkrijgen bij de autowasdag.

Helpt u onze vereniging door uw auto mooi te laten wassen? Zo staat uw auto op eerste paasdag gegarandeerd ‘op z’n paasbest’ voor de deur. We hopen u te mogen verwelkomen op zaterdag 30 maart.

Met muzikale Groeten,

Muziekvereniging Ulicoten

(SV)