Het Jeugdwerk organiseert gedurende het hele jaar door vele activiteiten voor de gemeenschap van Baarle. Een onderdeel van het Jeugdwerk is ’t Jeugdhuis. ’t Jeugdhuis is er speciaal voor de jeugd van Baarle en omgeving in de leeftijd vanaf groep 6/klas 4 tot en met de eerste klas van het middelbaar onderwijs.

Tijdens het jeugdhuisseizoen organiseert een groep fanatieke leiding diverse leuke activiteiten. Je moet dan denken aan een schuimparty, een lasergame avond, een casino night, zwemmen, het Confettibal en nog veel meer. Waar een grote groep bezoekers ook elk jaar weer naar uitkijkt is het Jeugdhuisweekend. Al heel veel jaar organiseert de leiding een weekendje weg. De ene keer is dat dichtbij huis, de andere keer gaat het door aan de Belgische kust. Maar wat gebleken is, is dat het niet echt belangrijk is waar het weekendje door gaat, want gezellig is het altijd en overal. Eén van de redenen waarom er elk jaar weer een grote groep deelnemers mee op weekend willen, is het feit dat een weekend zonder ouders, maar met vrienden/vriendinnen en uiteraard de leiding gewoon helemaal te gek is!

In 2024 gaat het Jeugdhuisweekend door in het weekend van 12 tot en met 14 april. Er is een mooie scoutinggebouw in Dongen gehuurd wat van alle gemakken is voorzien. Het programma heeft de organisatie al bijna rond. Het belooft een weekend vol leuke/sportieve spelletjes te worden en voor in de avonduren zijn er leuke opdrachten bedacht. Verder staat er nog een bezoek aan het dorp op het programma net als een bezoek aan het zwembad van Dongen. Uiteraard is er nog tijd genoeg over om lekker te ontspannen met de vele leeftijdsgenoten en de bekende leiding van ’t Jeugdhuis.

Heb jij inmiddels interesse gekregen, kijk dan op onze site voor meer informatie.

www.jeugdwerkbaarle.org