Op zondag 3 maart organiseert Gloria Atletiek weer haar jaarlijkse Enclave Wandeltocht.
De problemen bij het CCB hebben ervoor gezorgd dat we dit jaar creatief moeten zijn. Maar dat is prima gelukt! We starten gewoon zoals altijd bij het CCB. Volg de pijlen bij de parkeerplaats achter het CCB of stel je vragen aan één van onze medewerkers. We hebben een eenvoudige bar ingericht waar je een kopje koffie of thee, een lekker stukje vlaai en soep, maar ook een lekker biertje of wijntje kunt nuttigen. Het is improviseren, maar met goede wil en de inzet van ons allemaal maken we er een mooie dag van!
Voor de wandeling hoef je alleen de pijlen te volgen. Maar je kunt ook voor een kaartje of de GPX route kiezen. Zet 3 maart in je agenda en kies de afstand die het best bij je past. We hebben maar liefst vijf afstanden ( 5, 8, 13, 19 en 25 kilometer), dus daar zit vast ook jouw favoriet bij. De 5 km is uitermate geschikt om met kinderen te wandelen, rennen en spelen. Deze afstand heeft de start en finish bij ons clubgebouw, Ruiterpad 17 te Baarle-Nassau. De 5 km gaat volledig door het bos en er hoeft nergens een weg te worden overgestoken. De kinderen kunnen dus lekker door het bos struinen, de pijlen zoeken en papa en mama of opa en oma de weg wijzen. Met een stevige buggy of wandelwagen kunnen ook de kleinsten mee op pad. Na afloop kunnen de kinderen onder leiding van Martha een lenteboeket knutselen en spelen op ons terrein. Genieten dus voor het hele gezin.
De 8 km en 13 km zijn goed te combineren. Mocht je starten voor de 13 km, maar blijkt dit toch iets teveel van het goede, dan kun je na 6 km gelopen te hebben alsnog voor de 8 km kiezen. Natuurlijk geldt dat ook andersom. Ben je gestart voor de 8 km, maar denk je na 6 km, nou, het gaat eigenlijk best heel goed, dan kun je alsnog switchen naar de 13 km. De keuze is dus reuze!
Ben je toe aan een echte uitdaging, kies dan voor de 19 of 25 km. Deze afstanden gaan dezelfde kant op, maar de 25 km heeft een paar extra lusjes. Ook hier kun je dus spelen met de afstand. Bestudeer de routekaartjes op papier of via de GPX en je kunt de 19 km uitbreiden met 1, 2 of 3 lusjes. Als je ze alle drie doet heb je de 25 km te pakken! Bij deze routes kom je langs culturele hoogtepunten gelegen aan het Bels lijntje. Je steekt er dus ook nog wat van op als je dat wilt.
Even wat praktische informatie op een rijtje:
Schrijf je vooraf in! Dit kan tot zaterdag 2 maart 22.00 uur via de site van Gloria Atletiek. Dit is inclusief consumptie en het scheelt je enkele euro’s in vergelijking tot inschrijven op de dag zelf.
De 5 km start én finisht bij ons clubgebouw Ruiterpad 17 te Baarle-Nassau, alle overige afstanden starten bij het Cultureel Centrum Baarle.
De lange afstanden (19 km en 25 km) kunnen starten vanaf 8.00 uur.
De 13 km vanaf 9.00 uur, de 8 km en 5 km starten vanaf 10.00 uur.
Na afloop kun je nog gezellig nakletsen en borrelen bij het CCB of in ons clubgebouw. Wij hebben er zin in, jullie ook? Heel graag tot ziens op 3 maart!