Pesten komt overal voor: op school, op het werk en online. Hoewel de gevolgen niet altijd zichtbaar zijn, kunnen ze een grote impact hebben en nog jarenlang merkbaar blijven. Om aandacht te besteden aan dit onderwerp wordt op woensdag 23 september in Prinsenhof Best een bijeenkomst georganiseerd over de gevolgen van pesten en de weg naar herstel.

Tijdens de avond wordt gesproken over wat pesten met mensen doet, hoe de signalen te herkennen zijn, wat nodig is om pestgedrag te stoppen en hoe ingrijpende ervaringen verwerkt kunnen worden. De bijeenkomst biedt ruimte voor verhalen, kennis en inzichten van mensen die hier zelf mee te maken hebben gehad.

Voor een brede blik op het onderwerp worden verschillende perspectieven samengebracht. Bezoekers horen ervaringen van mensen die zelf gepest zijn, betrokken naasten en professionals uit de praktijk. Daarmee staat de avond in het teken van herkenning, begrip en verbinding.

De bijeenkomst vindt plaats van 19.30 tot 21.30 uur in Prinsenhof Best, Hoofdstraat 43 in Best. Vanaf 19.00 uur zijn bezoekers welkom voor de inloop. De toegang is gratis. Aanmelden wordt op prijs gesteld, maar is niet verplicht.

Voor aanmeldingen of vragen kan contact worden opgenomen met Anke Biermans via anke.biermans@ggze.nl.