Op zondag 22 maart organiseert Circus Jongleers in sporthal Naastenbest voor de derde keer de Bestse Jongleerdag. Jongleurs, acrobaten en eenwielrijders uit Nederland en België komen samen om te oefenen en workshops te volgen.

Bij jongleren wordt vaak alleen gedacht aan het opgooien en vangen van ballen, ringen en kegels, maar het omvat veel meer. Ook disciplines als diabolo, flowerstick, eenwieleren en (lucht)acrobatiek zijn onderdeel van de Jongleerdag.

De sporthal is geopend van 10.00 tot 17.30 uur. Er zijn vier workshoprondes met diverse circusactiviteiten. Voor eenwielrijders is er een speciale zone met een trialparcours, waar deelnemers springend met de eenwieler allerlei obstakels kunnen bedwingen. Daarnaast is er een hoek met onder andere tissu (aerial silks) en een aerial hoop, en een ruimte met circusmateriaal om zelf nieuwe disciplines uit te proberen.

Circuslessen voor jong en oud

Circus Jongleers verzorgt al meer dan twintig jaar circuslessen voor jong en oud, onder andere via het jeugdcircus, dat sinds twee jaar weer een wachtlijst heeft. Daarnaast is er een open circustraining speciaal voor volwassenen. Meer informatie over de Jongleerdag en de open circustraining staat op www.jongleers.nl.