Op zaterdag 12 september vindt van 11.00 tot 16.00 uur in ’t Tejaterke de 60PlusMarkt Best plaats. Tijdens deze informatieve en gezellige dag presenteren zo’n 40 organisaties en verenigingen zich met kramen. Bezoekers kunnen ontdekken hoe zij actief en vitaal ouder kunnen worden en blijven op de hoogte van ontwikkelingen op het gebied van wonen, welzijn, zorg en vrije tijd.
Naast de informatiemarkt worden er ook diverse lezingen en optredens georganiseerd. Zo verzorgt de Magische Spreker Gerard du Buf een verrassende lezing vol magie, humor en inspiratie onder het thema “Nooit te oud…”. Daarnaast zal hij tussen de bezoekers bijzonder tafelgoochelen laten zien.
Ook de politie is aanwezig met een informatieve lezing over digitale veiligheid. Bezoekers leren hoe zij fraude, phishing en nepagenten kunnen herkennen en voorkomen. Praktische tips en herkenbare voorbeelden staan hierbij centraal, zodat men zowel online als offline beter beschermd is.
Muzikaal wordt de dag opgeluisterd door het koor SOL, dat twee keer zal optreden.
Het programma ziet er als volgt uit:
11.00 uur – Opening markt
11.30 uur – Lezing Magische Spreker
12.15 uur – Optreden koor SOL
12.50 uur – Optreden koor SOL
13.45 uur – Lezing Magische Spreker
14.45 uur – Lezing politie over fraude
16.00 uur – Afsluiting
Voor de lezingen is aanmelden verplicht. Dit kan door de QR-code te scannen of door een e-mail te sturen naar 60plusmarktbest@levgroep.nl. De toegang tot de markt is gratis. Meer informatie is te vinden op levbest.nl/agenda.
