In september brengt Toneelstichting Ons Eygen Landt het aangrijpende toneelstuk Amora van schrijver Peer Wittenbols op de planken. Voor deze bijzondere productie is de toneelvereniging op zoek naar enthousiaste figuranten en vrijwilligers die willen bijdragen aan een indrukwekkende theaterervaring. Iedereen is van harte welkom bij de open repetitie.
Amora vertelt het verhaal van een gemeenschap die wacht op de terugkeer van haar soldaten. Terwijl sommigen blijven hopen op een weerzien, moeten anderen leren omgaan met het besef dat hun geliefden misschien nooit meer thuiskomen. Het stuk gaat over verlies, hoop, saamhorigheid en de manier waarop oorlog niet alleen de mensen aan het front verandert, maar ook degenen die achterblijven. Met scherpe dialogen, ontroerende scènes en onverwachte humor heeft Peer Wittenbols een indringend verhaal geschreven dat nog lang blijft nazinderen.
Open repetitie
Om deze gemeenschap op het toneel van het Joe Mann Natuurtheater tot leven te brengen, zoekt Ons Eygen Landt nog verschillende figuranten. De vereniging is vooral op zoek naar mannen vanaf ongeveer 16 jaar die de groep terugkerende soldaten willen versterken. Daarnaast zijn dorpsbewoners en weduwen van harte welkom om als figurant deel te nemen aan de voorstelling.
Ervaring op het toneel is niet nodig. Figuranten hoeven bovendien niet bij alle voorstellingen aanwezig te zijn. Wel wordt het op prijs gesteld als geïnteresseerden op vrijdag 4 juli vanaf 14.00 uur aanwezig kunnen zijn bij een informatiebijeenkomst en een eerste gezamenlijke repetitie. We hopen dat je daarnaast minimaal twee repetities (op donderdagavond) en twee voorstellingen aanwezig kunt zijn.
Vrijwilligers
Naast figuranten zoekt de vereniging ook vrijwilligers die achter de schermen willen helpen, bijvoorbeeld bij de bar, decorbouw, kostuums, techniek, publieksontvangst of begeleiding tijdens de voorstellingen. De voorstellingen van Amora zijn te zien op 4, 5, 10 en 12 september.
Lijkt het je leuk om mee te werken aan deze bijzondere productie, of ken je iemand voor wie dit iets zou zijn? Neem dan contact op via info@onseygenlandt.nl of stuur een bericht via de sociale media van Toneelstichting Ons Eygen Landt. Op www.onseygenlandt.nl kun je meer informatie over het stuk vinden. De kaartverkoop is ook al begonnen.
