Nog even en dan is het tijd om de planken op te gaan! De kindergroep van Ons Eygen Landt speelt bijna ’Professor Pollewop en de magie in het bos’. Vrijdagavond 5 april is het eindelijk zover: dan komen al die repetities, het decor, licht en geluid, attributen en kleding eindelijk samen als één geheel.
Een van de speelsters, Flora, weet het stuk in één zin te omschrijven: ”Het lijkt een normale dag in het bos te zijn, maar dan komt er een magische plottwist.” Ook Jill is enthousiast over het stuk. ”Ik mag een drukke koningin spelen die goed probeert te doen voor het magische bos.” Ondertussen moeten de spelers snel weer door met repeteren. De laatste puntjes worden nog op de i gezet onder leiding van regisseuse Eryn van Kekem.
Het stuk gaat over Professor Pollewop die twijfelt over het bestaan van magische wezens. Sprookjes bestaan natuurlijk niet, maar het stuk perkament dat Pollewop vindt, lijkt het tegendeel te bewijzen. Ze gaat aan de slag om een apparaat uit te vinden dat magie op kan sporen en ze neemt haar hulpje Tessa Trubbel en haar moeder mee naar het bos om op ontdekkingstocht te gaan.
Het wordt een heel avontuur. En de magie? Zou die echt bestaan? Of is het toch allemaal maar een sprookje?
Deze leuke voorstelling is geschikt voor het hele gezin. Het belooft een spannend avontuur met de nodige humor te worden. Op vrijdag 5 april is ’Professor Pollewop en de magie in het bos’ te bewonderen in ’t Tejaterke. Meer info en kaarten via www.onseygenlandt.nl.
