Vandaag, 17 maart, is het St. Patrick’s Day: de nationale feestdag van Ierland. Op deze dag kleurt het hele land groen dankzij het klavertje drie, het symbool van de Heilige Drie-eenheid. Ook de Best Irish Singers laten deze Ierse feestdag natuurlijk niet ongemerkt voorbijgaan.
Afgelopen zondag vierden zij St. Patrick’s Day samen met de Ierse folkband Jigsaw in café d’n Ekker. Op het knusse podium werden, begeleid door viool, accordeon en gitaar, bekende en minder bekende Ierse traditionals gezongen. Het publiek zong enthousiast mee en al snel was de echte Ierse craic - de gezellige, uitbundige sfeer - ook in Best voelbaar.
De folkband Jigsaw, met hun prachtige instrumenten en warme stemmen, zorgde voor een extra feestelijke ambiance. Natuurlijk mocht de klassieker “The Wild Rover” niet ontbreken: samen gespeeld en uit volle borst meegezongen, terwijl het bier rijkelijk vloeide.
Het was een geweldige middag vol Ierse muziek en gezelligheid.
En er is nóg een reden om te vieren: de Best Irish Singers bestaan dit jaar 20 jaar! Dat jubileum wordt gevierd met een bijzondere show op 16 mei in ’t Tejaterke.
Kaartjes zijn te reserveren via www.tejaterke.nl.
